Hakkımızda Önceki

 

2003 yılında İstanbul Türkiye’de kurulan Arte Elektronik bugün 2.5 milyon usd sermaye ve aylık 40.000m2 kapasite ile tek yüzlü, çift yüzlü, çok katlı ve alüminyum baskılı devre kartı üretimini titizlikle gerçekleştirmektedir.

 

Baskılı devre kartı üretimi yaptığımız sektörlerin başında; aydınlatma, otomotiv, endüstriyel elektronik, tüketici elektroniği, medikal ve iletişim sektörleri gelmektedir.

 

Türkiye’nin en büyük pcb CNC kapasitesine sahip olan firmamız son teknoloji ve tam otomatik makinaları ve kalıplı üretimi sayesinde yüksek hacimli ve hızlı üretim yapabilmektedir. Üretim parkurumuzda Schmoll ve Posalux gibi dünyaca tanınan markalarda son teknoloji makinalarımız yer almaktadır. Makina parkurumuzda aynı zamanda dünyanın önde gelen elektriksel test makinaları üreticisi ATG markalı optik ve elektriksel test makina ve ekipmanları bulunmaktadır.

 

UL, ISO9001 ve ISO14001 uluslararası sertifikalara sahip olan firmamız kapsamlı kalite kontrol sistemi ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktadır.