Kalite Politikamız Önceki

 

Firmamızca üretimin ayrılmaz bir parçası olarak görülen kalite, tüm etik değerlerimizin ve çalışma koşullarımızın temel belirleyicisidir. Bu sebeple müşteri istek ve gereksinimlerinin belirlenmesi ile başlayan hammadde, üretim, denetim, sevkiyat gibi bir işletmenin tüm faaliyetlerinin ortak ürünü olan kalite ARTE ELEKTRONİK'teki tüm çalışanların temel hedefidir. Bu hedefini ekonomik değerlere uygun ve zamanında teslimat ilkeleriyle birleştiren firmamız, kalite anlayışının bir bütün olduğunu siz değerli iş ortaklarımız kadar farkındadır.

 

Ulusal ve uluslararası standartları yakalamak ve daha ilerilere taşımak amacıyla dünya’nın en iyi tedarikçileriyle çalışmaktayız. Son teknoloji ve yüksek işçiliğin hammadde kalitesi düşük olduğunda yeterli gelemeyeceğinin bilincinde olan firmamız, kendisi gibi konusunda en iyi olanlarla anlaşmalı olarak tüm ihtiyaç hammaddelerini Dünya’nın farklı yerlerinden temin etmektedir. İş ortağımız olarak değerlendirerek hizmet sunduğumuz firmaların şartnamelerini karşılayan ürünler üretmekte hiçbir sıkıntı yaşamamaktayız.


Personelimizin tüm çalışmaları şirket kalite politikamız tarafından belirlenmektedir. Her çalışanın ayrı ayrı ve bir takım olarak üretimimize katkı sağlaması için düzenlenmiş üretim standartlarımızı korumak ve geliştirmek firmamızın kuruluş ilkelerinden biridir. Kalitede ulaşılan seviyelerin asla yeterli görülmemesi, daima bir adım ötesinin hedeflenmesi tüm çalışanlarımızca benimsenmiş bir prensiptir. Arte Elektronik firma olarak çalışanlarıyla her zaman aynı sorunun cevabını aramaktadır; daha iyisini daha uygun şartlarla nasıl gerçekleştirebiliriz? Çalışmalarımızın tek seferde ve her zaman başarılı sonuçlar vermesi bu bakış açısının bir ürünüdür.

 

Arte Elektronik ve çalışanları kaliteyi bir aşama değil yaşam ve çalışma biçimi olarak görmektedir. Tüm iş ortaklarımızın aynı bakış açısıyla hareket etmeleri bizi güçlü kıldığı kadar başarılı da kılmaktadır.